ورود به پنل کاربری
جمعه 2 آبان 1399
مدیریت روابط عمومی

بازدید دکتر حبیبی از مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و هنری بازدید دکتر حبیبی از مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و هنری

 | تاریخ ارسال: 1399/7/15 | 
بازدید دکتر حبیبی رییس دانشگاه خوارزمی از مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی
رییس دانشگاه خوارزمی از مجموعه ی مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و هنری در خانه فرهنگ پردیس کرج بازدید و دو دبیرخانه کنگره ملی علمی و فرهنگی بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و رویداد بزرگ انتخاب ایده های برتر دانشجویان مستعد استان البرز را افتتاح کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ دکتر حبیبی رییس دانشگاه و از فعالین و معاونین سابق حوزه فرهنگ و هنر دانشگاه خوارزمی با حضور در خانه فرهنگ، پردیس کرج از  محیطی جدید با نگاه جذب، رفاه بیشتر و کاربردی تر برای دانشجویان با تغییرات بسزایی نسبت به قبل دیدن کرده و باعث شد تا جای خالی دانشجویان در شرایط فعلی را برای ایشان بیشتر نشان دهد.
تغییرات ظاهری ایجاد شده در خانه فرهنگ با چیدمانی جذاب، همراه با ایجاد فضای برگزاری برنامه های فرهنگی، هنری و علمی با امکانات سابق و به روز رسانی مجموعه با کمترین هزینه به زحمت و تلاش کارشناسان فرهنگی و هنری با هدایت مدیر مجموعه از نگاه ایشان تحسین برنگیز بوده است.
توجه جدی به حوزه فضای مجازی در شرایط کنونی و تولید برنامه های فاخر برای دانشجویان با رویکرد ایجاد امید به آینده و پشتکار برای رسیدن به اهداف بزرگ و استفاده مفید از دنیای مجازی جزو نکات قابل تامل یاد شده توسط ایشان در این بخش از برنامه بوده است.
حضور در نمایشگاه ادوات فرهنگی دانشگاه با قدمتی بالای ۵۰ سال و مرور خاطرات برنامه های فرهنگی سال های گذشته که در سنوات حضور ایشان و مدیران فعلی دانشگاه برگزار شده بود برای ایشان جالب و خاطره انگیز بود.
افتتاح دبیرخانه کنگره ملی علمی و فرهنگی بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برنامه بعدی ایشان در خانه فرهنگ پردیس کرج بوده که این برنامه مهم و بزرگ ملی را قابل تامل و تاثیر گذار و لازمه این امر حساس را مجموعه ای قوی با پشتیبانی خاص در سطح کشور یاد کردند و برنامه ریزی هر چه سریع تر برای شروع جدی فعالیت این دبیرخانه را خواستار شدند.
آنگاه دبیرخانه رویداد بزرگ هدایت، مشاوره، حمایت، انتخاب ایده ها و استارتاپ های برتر دانشجویان مستعد استان البرز به دست دکتر حبیبی رییس دانشگاه مادر استان البرز افتتاح شد.
این دبیر خانه قصد دارد با حضور خبرگان فرهنگی، صاحبان صنایع و دستگاه های اجرایی استان البرز به شناسایی دانشجویان مستعد، حمایت و پشتیبانی به شیوه های مختلف برای اولین بار در استان البرز با محوریت دانشگاه خوارزمی در قالب رویدادی بزرگ و به شکل مسابقه ای علمی، فرهنگی و هنری برگزار کند.
ایشان ضمن مهم و بسیار مثبت ارزیابی کردن این جریان فرهنگی و علمی آشنایی دانشجویان با صاحبان صنایع، پرورش روحیه ایده پردازی، ایجاد انگیزه برای حرکت به سمت تولید فکر و محصول و ارزش گذاشتن و حمایت کردن از ایده های علمی و کاربردی دانشجویان و همراهی و همگامی با بخش های دیگر دانشگاه برای ایجاد فضایی پرامید و جذاب را لازمه برنامه های امروز قلمداد کردند.
در این بازدید معاون اداری و مالی، معاون فرهنگی و مدیران دانشگاه دکتر حبیبی را همراهی کرده و از نزدیک با فعالیت ها و تغییرات ایجاد شده در مجموعه ی مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و هنری آشنا شدند.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 427 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر