ورود به پنل کاربری
جمعه 9 آبان 1399
مدیریت روابط عمومی

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر امور اداری برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر امور اداری

 | تاریخ ارسال: 1399/7/10 | 

به گزار ش روابط عمومی دانشگاه  چهارشنبه نهم مهرماه مراسم تودیع دکتر ناصر قلی سارلی مدیر پیشین و معارفه دکتر حسین محمدی، مدیر جدید امور اداری دانشگاه با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونان، مدیران و کارشناسان این مدیریت برگزار شد.
آقای دکتر مجلس آرا معاون اداری مالی و توسعه منابع با بیان اقدامات و فعالیتهای موثر آقای دکتر سارلی درمدیریت امور اداری از تلاشهای ایشان قدردانی و ابراز امیدواری کردند آقای دکتر محمدی با ادامه فعالیتهای انجام شده منشاء خدمات خیر باشند.
معاون پژوهشی دانشگاه آقای دکتر شنبه زاده ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر سارلی که بستر تغییرات موثر در بخش اداری دانشگاه را فراهم کردند.  برای آقای دکتر محمدی در سمت جدید آرزوی موفقیت نمودند.
در ادامه آقای دکتر زنگانه معاونت دانشجویی گفتند:  معاونت دانشجویی از نظر حجم کار یکی از بالاترین ترافیک ها را داراست و پرسنل این بخش همیشه مهجور بوده اند و خوشبختانه دکتر سارلی موجب تسهیل امور در این بخش شدند و پس از سال ها احکامی با توجه به جایگاه کاری افراد درنظر گرفتند که جای تشکر دارد و این باعث نشاط و انگیزه کارکنان می شود. و برای آقای دکتر محمدی که بسیار صبور، خوشرو و مردم دار هستند آرزوی موفقیت کردند.
سپس آقای دکتر تهامی معاونت فرهنگی دانشگاه نیز از خدمات دکتر سارلی و  نظمی که ایشان در اجرای قانون به طور یکسان برای همه داشتند قدردانی نمودند.برای آقای دکتر محمدی در جایگاه های جدید آرزوی موفقیت کردند.
نمایندگان همکاران مدیریت امور اداری نیز ضمن تقدیر از عملکرد دکتر سارلی برای همکاری مستمر با مدیریت جدید اعلام آمادگی کردند.
آقای دکتر سارلی نیز ضمن تشکر از همکاران برای مدیریت جدید آرزوی توفیق کردند و آقای دکتر محمدی ضمن تشکر از اعتماد ریاست دانشگاه  ابراز امیدواری کردند که بتوانند در جهت تحقق اهداف دانشگاه گام بردارند. 
سپس آقای دکتر حبیبی ریاست دانشگاه گفتند: طبق سنت دیرینه مراسم تودیع و معارفه هم حس شیرینی و هم حس دلتنگی دارد.
ایشان از دکتر سارلی به دلیل اینکه  که در جایگاه جدید احساس نیاز شد و ایشان صادقانه پذیرفتند تشکر کردند و برای دکتر محمدی آرزوی موفقیت کردند.
دکتر حبیبی ادامه دادند: در حوزه امور اداری انتقال قوانین و مقررات در هر جنبه ای اگر به خوبی و به حد کافی انجام شود و همه آن را بیاموزند کارها بسیار ساده تر خواهد شد. و باید هر روز این سیستم را ارتقا دهیم.
ایشان تأکید کردند: ضروری است فرآیندها اصلاح و زمان پاسخگویی به درخواستها کوتاه شود  و کارکنان آموزش مستمر ببینند که  این مسئله موجب ارتقای دانش آنان می شود.
دکتر حبیبی گفتند: درصد زیادی از کارها توسط کارشناسان انجام می شود و مدیران باید به کارشناس اختیار و اعتماد به نفس در کنار به روز شدن اطلاعات را بدهند.
در پایان مراسم آقای دکتر حبیبی با اهدای حکم جدید  ضمن سپاس از زحمات دکتر سارلی ابراز امیدواری کرد با حضور دکتر محمدی دانشگاه بتواند از تجربیات ایشان استفاده کرده و منشا تحولات بیشتری قرار گیرد.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 828 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر