ورود به پنل کاربری
جمعه 2 آبان 1399
مدیریت روابط عمومی

برگزاری مراسم روز کارمند برگزاری مراسم روز کارمند

 | تاریخ ارسال: 1399/7/7 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه مراسم بزرگداشت روز کارمند امسال به علت شرایط کرونایی حاکم بر این روزها به صورت وبیناری با حضور آقای دکتر حبیبی ریاست محترم دانشگاه، دکتر مجلس آرا معاون اداری، مالی و توسعه منابع، آقای دکتر سارلی سرپرست مدیریت امور اداری و همکاران دانشگاهی در تاریخ هفتم مهر ماه برگزار شد.
این مراسم با تلاوتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. سپس دکتر حبیبی ریاست دانشگاه ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس گفتند:  هفته دفاع مقدس یاداور روزهایی است که عزیزانی از جنس ما جان خود را فدا کرده و به گونه ای عمل کردند که دشمن یک وجب از خاک کشور را نتوانست تصرف نماید و نشان دادند برای رسیدن به خواسته های به حق خود حاضرند جان و مال خود را فدا کردند.  
ایشان روز کارمند را به کارمندان پرتلاش دانشگاه خوارزمی تبریک گفتند.
رئیس دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات همکاران که علی رغم محدودیتها با نیاز سنجی و موقعیت شناسی دقیق در ایام کرونایی چرخ آموزش دانشگاه را با جدیت و پشتکار به حرکت در آوردند و عملکرد مطلوبی در حوزه آموزش ارائه دادند گفتند: پایه و بدنه اصلی دانشگاه کارشناسان هستند که با  تمام توان برای آینده دانشگاه تلاش می کنند .
ایشان در ادامه گفتند: همه واحدهای دانشگاه ارباب رجوع مربوط به خود را دارند که می بایست به آنها خدماتی ارائه دهند . تلاش جهت کسب رضایت ارباب رجوع از شاخص های اصلی پیشرفت دانشگاه است.
دکتر حبیبی در خصوص ترسیم آینده دانشگاه خوارزمی گفتند: دانشگاه خوارزمی در آینده دانشگاهی است که پژوهش آن کاربردی، موثر و کارآمد باشد. دانشگاهی است که در کوتاه ترین زمان ممکن نیازهای موجود را پاسخ دهد و فعالیتهای بین المللی را به طور گسترده عملیاتی نماید و بیش از پیش پاسخگوی نیازهای رفاهی همکاران باشد.
 دکتر حبیبی افزودند: دانشگاه برنامه راهبردی جدیدی را تهیه کرده است که تا کنون نهایی نشده است و از  همکاران خواستند با بیان پیشنهادات ارزنده خود دانشگاه را در مسیر پیشرفت و تعالی یاری رسانند.
در پایان دکتر حبیبی اظهار امیدواری کردند: با همدلی ، همفکری و ارزیابی دوره ای  و مستمر عملکرد، در جهت اعتلای نام دانشگاه خوارزمی گام های موثری برداشته شود. 
سپس آقای دکتر مجلس‌آرا نیز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و روز کارمند از زحمات دکتر سارلی تشکر کردند و گفتند شیوه نامه جدیدی برای انتخاب کارکنان طراحی شده است که در آینده به اجرا در خواهد آمد.
در ادامه دکتر سارلی در خصوص فعالیت های صورت گرفته در حوزه اداری از جمله در خصوص  استقرار کامل نرم افزار چارگون ، بررسی حدود ۴۵۰ پرونده ارتقاء کارمندان قراردادی در سال گذشته، برنامه ریزی های مدون در حوزه رفاه، تدوین آیین نامه انتخاب کارمند نمونه و ... گزارشی ارائه دادند.
ایشان در ادامه گفتند: یکی از اقدامات صورت گرفته در امور اداری ساختار سازی است که با درنظر گرفتن خلاء های موجود در ساختار دانشگاه یک شیوه نامه جدید طراحی و در هیئت اجرایی تصویب شده است
دکتر سارلی گفتند: امسال از ۳۴ کارمند نمونه در حوزه های مختلف تقدیر به عمل می اید.
ایشان در پایان از همکاران خود در حوزه مدیریت امور اداری تشکر و قدردانی کردند.
خانم رئیسی نیز به عنوان نماینده شورای صنفی کارکنان روز کارمند را به تمامی همکاران تبریک گفتند و با اعلام  آمادگی شورای صنفی جهت رفع مشکلات کارکنان ، برای همه همکاران آرزوی سلامتی و تندرستی کردند.
در پایان مراسم از همکاران نمونه دانشگاه و همچنین همکاران بازنشسته دانشگاه در سال ۹۸ تقدیر به عمل آمد:
اسامی کارمندان بازنشسته عبارتند از :
خانم معصومه مدرسی، آقای سیدظهیر افتخاری، آقای نادر بابایی، آقای علی حسن نصراللهی، علیرضا مهدیلو، آقای نورعلی شایسته، آقای حسین طیبی زاده میگونی ، آقای سیدمصطفی سید رضایی، آقای علی رستمی بلاسی، آقای جواد کرگانرودی مقدم، آقای علی محمد افتخاری نیا، آقای احمدعلی کیادربند سری، آقای محمدرضا سیدعلی، آقای شاطری خواه، آقای مصطفی کریمی آهویی ، خانم مهری آزادگان، آقای محمدرضا اجتهادی، آقای زیادعلی اکبری، آقای رحیم بایرامی دامنجانی ، آقای غلامرضا جعفرزاده، آقای شمس‌الدین اویسی، آقای یوسف نوری نوابی، آقای جواد عابدینی، خانم پروین خیری، آقای حبیب اله روحی مقدم، آقای سیدمحمد معرفتی، آقای قلی شاهعلیان، خانم زینب بهادر شوکت آباد، آقای سیدرضا حسینی، آقای نشاط فراهانی، خانم پدیده نواب زاده شفیعی، آقای مرتضی بیکی چیمه، آقای  ولی  ضیاء پیردهی ، خانم نسرین هاشمی زاده، آقای بهمن عابدی فرد، خانم رقیه اسد نژاد.
اسامی کارمندان نمونه عبارتند از :
خانم الناز محسن زاده( روابط عمومی)
 آقای محمدرضا یوسفی( بسیج کارکنان)
  آقای جمشید فروزنده، ( مدیریت حراست)
 آقایان: حبیب رنجبر، حمید بدرلو، سید قاسم ابراهیمی پراچی، محمدرضا عطایی ، مهدی امینیان (حفاظت فیزیکی)
خانم اکرم غلامی و آقایان مرتضی عبدی، غلامرضا دهقان زاده، سیدحیدر افتخاری، مجید توکلی، فضل اله مفاخری و داود باقری (معاونت اداری مالی و توسعه منابع)،
 خانم ها : فریبا دانشی و شهربانو موسوی ، آقایان حسن ناصری و هادی نیکی (معاونت دانشجویی)
 آقای احمد حق‌پرست (معاونت فرهنگی)
خانم ها: فائزه رضایی و معصومه الماسی پور (معاونت آموزشی)
 خانم ها: رقیه علیزاده،  زهرا عسگری و آقای محسن مبشر (معاونت پژوهشی)
 خانم زهرا غلامی (دانشکده ادبیات)
 خانم الهام صفدری (دانشکده علوم مالی)
 خانم خراسانی (دانشکده مدیریت)
 آقای مهدی توانگر (دانشکده شیمی)
 خانم آزاده باقری (دانشکده علوم زیستی)
 خانم اعظم احمدی (دانشکده تربیت بدنی)
 خانم طیبه حبیب دخت (دانشکده علوم جغرافیا)
 خانم مریم عبدالحسینی پور گلزاری (دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر)
 آقای هیوا سلکی (دانشکده فنی و مهندسی)

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 655 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر